Preskočiť na obsah
Lukáš Lupták

Poľnohospodárstvo a lesníctvo

Lukáš Lupták

Služby súvisiace s pestovaním plodín

Obec
Banská Štiavnica
Od roku
2025
IČO
57 129 355

Lukáš Lupták

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
969 01 Banská Štiavnica
Na trhu od
1. augusta 2025
IČO
57 129 355
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 01.61)
Služby súvisiace s pestovaním plodín

Podnikanie v číslach

1
rok na trhu
2025
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Lukáš Lupták

Lukáš Lupták – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Banská Štiavnica. Podniká od 1. augusta 2025.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Služby súvisiace s pestovaním plodín“ (01.61). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo.

Základné údaje

Obchodné meno
Lukáš Lupták
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
57 129 355
Dátum vzniku
1. augusta 2025
Miesto podnikania
969 01 Banská Štiavnica
Živnostenský register
Okresný úrad Žiar nad Hronom, vložka č. 680-27251
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 01.61)
Služby súvisiace s pestovaním plodín

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Lukáš Lupták zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Lukáš Lupták?

Miesto podnikania je v obci 969 01 Banská Štiavnica.

Čím sa Lukáš Lupták zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Služby súvisiace s pestovaním plodín“ (01.61). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo.

Aké je IČO – Lukáš Lupták?

IČO je 57 129 355.

Odkedy podniká Lukáš Lupták?

Podnikanie začalo 1. augusta 2025. Na trhu pôsobí 1 rok.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Lukáš Lupták podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese lukas-luptak-3.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.